Image Alt

Aragliding

szkolenie paralotniowe

Sezon szkoleniowy 2023 w pełni!

 

Działamy, działamy i ciągle poszerzamy grono wykwalifikowanych pilotów paralotniowych.

Jak na razie pogoda bardzo dobrze współpracuje. Mamy wiatr, kiedy chcemy poćwiczyć na łące, mamy słońce, kiedy chcemy polatać. Kiedy trzeba zrobić wykłady teoretyczne w salce, zamawiamy deszcz, żeby nie było nam szkoda, że nie latamy;)

Szkolenia są intensywne. Nie idziemy na skróty, staramy się zawsze nauczyć więcej niż zobowiązuje na oficjalny program. Żeby zmieścić tak ambitne szkolenie w jednym tygodniu wszyscy muszą się przyłożyć, zarówno kursanci, jak i my. Jednak ciągły progres przyszłych pilotów motywuje a przyjemna atmosfera w czasie kursu sprawia, że pomimo zmęczenia, na zakończenie szkolenia jest trochę żal, że to już koniec.

Jednak to nie koniec! Kursanci wracają do nas. Latają z nami na co dzień w Krasnymstawie, jeżdżą z nami na wyjazdy w góry (te bliższe i te dalsze), ciągle doszlifowując swoje umiejętności już jako samodzielni piloci.

Tak było na majowym szkoleniu: film

 

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą zostać samodzielnymi pilotami, robimy jednodniowy kurs paralotniowy. Takie jednodniowe szkolenia paralotniowe organizujemy co ok 1,5 miesiąca i jest to naprawdę świetna opcja, żeby za ułamek ceny pełnego kursu sprawdzić, czy paralotniarstwo się spodoba. Intensywne całodzienne szkolenie kończymy pierwszym samodzielnym lotem. Miny kursantów po wylądowaniu są bezcenne. Wiadomo, pierwszy lot pozostaje w pamięci na zawsze.

Tutaj nasze ostatnie szkolenie jednodniowe w relacji kolegi Adama Chodorowskiego: film

Tymczasem jedziemy na III Etap, czyli szkolenie z latania termicznego w Alpy. Po powrocie oczywiście znów szkolimy.

Terminy wszystkich wyjazdów i szkoleń dostępne w naszym kalendarzu

Do zobaczenia:)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Add Comment

logo ara - średnie

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń po więcej informacji:

(+48) 790 380 498
22-300 Krasnystaw
kontakt@lotynaparalotni.pl
Pon. - Pt. 8.00 - 18.00
    x